SPORT PRO KONĚ (V ZÁTĚŽI A SPORTU) 25 kg

Kód: 123
428 Kč
Skladem

Doplňkové krmivo pro sportovní a pracující koně. Obsahuje vyvážený poměr živin, vitaminů a minerálních látek potřebných k dobré kondici a rekonvalescenci sportovního koně. Pro lepší kvalitu srsti a kopytní rohoviny obsahuje krmivo extrudovaný len.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SLOŽENÍ:                         

ječmen setý, oves setý, pšeničné otruby, kukuřice, vojtěšková moučka, PRO LEN (lněné semeno, pšeničné otruby), sójový extrahovaný šrot toastovaný, uhličitan vápenatý, sójový olej, chlorid sodný, dihydrogenfosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, L-lysin monohydrochlorid, DL-methionin

                      
                    

Detailní popis produktu:

Doplňkové krmivo pro sportovní a pracující koně. Podíl cukru v krmivu zajišťuje regeneraci organismu a společně s vitamíny a minerály pokrytí jejich denní potřeby. Extrudovaný len přispívá k lepší kvalitě srsti a kopytní rohoviny. Spolu s otrubami a vojtěškovými úsušky má příznivé dietetické účinky. Krmivo obsahuje NON-GMO sójový šrot.

                       

Doporučené dávkování:                         

Doporučené dávkování:

Lehká zátěž: 1-2 kg směsi

Střední zátěž: 2-3 kg směsi

Vysoká zátěž: 3-4 kg směsi

Krmivo rozdělit alespoň do dvou denních dávek spolu s dostatečným množstvím objemného krmiva (5 - 8kg sena) a pitné vody. Je možné přidat oves dle kondice koně 2-4 kg/den.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hospodářská zvířata a ryby
Hmotnost: 25 kg