Obchodní podmínky

 

obchodní společnosti

Zemědělské služby Dynín, a.s.    

se sídlem Dynín 92, 373 64, Dynín    

identifikační číslo: 600 70 820    

zapsané v obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích, oddíl B, vložka 611

pro prodej zboží prostřednictvím on-line obchodu umístěného na internetové adrese

https://krmivazdynina.cz

 

Nákupní řád

Každý zákazník je povinen seznámit se před nákupem s obchodními podmínkami internetového obchodu https://krmivazdynina.cz Neznalost těchto obchodních podmínek neomlouvá. Uskutečněním nákupu zákazník souhlasí s obchodními podmínkami.

K uskutečnění nákupu je nutné vyplnění formuláře. Jeho vyplněním zákazník souhlasí ve smyslu zákona na ochranu osobních údajů s ukládáním jeho osobních údajů provozovatelem Zemědělské služby Dynín, a.s. pro účely jednoznačné identifikace zákazníka a následné správné doručení zboží. Provozovatel prohlašuje, že osobní údaje zákazníka budou používány výhradně pro jeho vnitřní potřebu evidenci zákazníka a nebudou poskytovány třetím osobám.

Veškeré objednávky zákazníka jsou po potvrzení provozovatelem považovány za závazné. Provozovatel může kdykoliv objednávku zrušit.

Všechny ceny uvedené v internetovém obchodě https://krmivazdynina.cz jsou uvedeny včetně DPH a jsou platné pro tento internetový obchod a kamennou prodejnu v areálu společnosti Zemědělské služby Dynín, a.s., Dynín 92, 373 64. Změna ceny vyhrazena. 

Fotografie uvedené u jednotlivých výrobků jsou pouze informativního charakteru.

Zákazníci platí za zboží dobírkou, nebo v hotovosti na prodejně. 

Dodací podmínky a možnosti jsou závislé na dodacích podmínkách a možnostech dodavatele.

https://krmivazdynina.cz poskytují záruku na zboží v rozsahu uvedeném v těchto obchodních podmínkách. 

Na reklamace se vztahuje reklamační řád uvedený v těchto obchodních podmínkách. 

Rozdělení zásilky

Prodávající si vyhrazuje právo rozdělit zásilku do více balíků, zejména v případech, kdy hmotnost jednoho balíku přesáhne maximální hmotnost pro přepravu, nebo kdy může jedna část objednávky ohrozit bezpečné přepravení části druhé 

Objednávka

Pro vystavení objednávky používá zákazník formulář. Po odeslání objednávky obdrží zákazník do své emailové schránky potvrzení objednávky od https://krmivazdynina.cz s konečnou cenou svého nákupu. Zákazník překontroluje správnost údajů a případnou změnu nebo storno objednávky provede do 8 hodin od přijetí zprávy o potvrzení objednávky.

Platební podmínky

Zákazník hradí celkovou účtovanou částku hotově na pokladně kartou, popř. na dobírku, při předání zboží zákazníkovi nebo pověřenému dopravci.

Dobírkou - zboží je placeno při převzetí od doručovatele.

Dodací podmínky a lhůty

Zboží expedujeme do 14 pracovních dnů od potvrzení objednávky nebo dle přání zákazníka i v expresních časech. Je-li skladem ihned. V případě, že objednané zboží nebude na skladě nebo je nebude možné expedovat do 14 pracovních dnů, oznámí prodávající předpokládaný termín dodání nebo nabídne jiný srovnatelný výrobek. V tom případě si však vyžádá odsouhlasení kupujícího v telefonickém rozhovoru.

Záruční podmínky

Výrobcem garantovaná trvanlivost dodávaných krmiv je několik měsíců od data výroby a je uvedena na obalu. Na obalu je rovněž uvedena lhůta spotřeby. Při standardním uskladnění a přepravě zboží, odpovídající druhu krmiva, si krmiva uchovávají své deklarované nutriční vlastnosti po celou dobu vyznačené trvanlivosti. Záruka se nevztahuje na škody vzniklé při neodborném zacházení zákazníka s krmivem nebo při nevhodném uskladnění krmiva u zákazníka.

Reklamační řád

Reklamaci může zákazník uplatnit přímo u provozovatele http://eshop.zsdyn.cz/. Zjevné vady zboží oznamuje zákazník ihned, nejpozději pak do tří dnů ode dne dodání zboží. Skryté vady zboží zákazník reklamuje do 14 dní ode dne dodání zboží. Vzhledem k charakteru krmiv, jež jsou zbožím podléhajícím zkáze se specifickými nároky na uskladnění, nebudou pozdější reklamace vyřizovány. Po uznání reklamace bude zákazníkovi zboží vyměněno nebo vrácena uhrazená kupní cena. Zboží musí být vráceno v původním obalu. Doba vyřízení reklamace záleží na druhu krmiva a druhu reklamované vady. K jakékoliv reklamaci nás prosím kontaktujte na tel: 731 544 866. 

Ochrana osobních údajů

Vyžádané osobní údaje zákazníků jsou důvěrné a je s nimi nakládáno v souladu se zákonem na ochranu osobních údajů. Použitím internetového obchodu souhlasí zákazník s ukládáním některých osobních údajů. Provozovatel https://krmivazdynina.cz údaje svých zákazníků neposkytuje žádné třetí osobě. 

V Dyníně dne 25.10.2021